Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 27.11.2011, 13:37
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Witek, ale w twoich obliczeniach bierzesz pod uwagę, że mistrz będzie miał 62 pkt. A może się okazać że znów wystarczy zdobyć 55 punkty by być mistrzem. Wtedy wystarczy nam zdobyć 31 punkty, co nie jest niemożliwe.
Właśnie Witku
Ostatnia kolejka znacząco poprawiła wizerunek Wisły w tabeli Zrobiliśmy znaczący postęp, stratę z 10 pkt-ów zmniejszyliśmy do 7, , a do vice lidera 5 pkt-ów.
Rozumiem, że nie bierzemy tutaj pod uwagę terminarza rozgrywek, który według mojego mniemania jest bardzo dobry.

Mecze z Polonią, Legią, Cracovią, Lechem, Śląskiem gramy u siebie. Wniosek jeden, że to my mamy łatwiej a przeciwnicy trudniej. Oni musza mają trudniej uciekać niż my ich mamy gonić.

Przeanalizuj tutaj taką możliwość:
Wisła musi z 15 meczów wygrać 13 meczów 63 pkt-y --- nie wierzę
Legia musi z 15 meczów wygrać 11 meczów = 62 pkt-y --- nie wierzę
Śląsk musi z 15 meczów wygrać 10 meczów = 61 pkt-ów --- nie wierzę

Nie wierzę w coś takiego! Z całą szacunkiem dla Śląska ale nie wierzę, że ten zespół będzie miał kolejną rundę tak samo mocną jak tą. Dodatkowo ma trudniejszy terminarz, Z Polonią Warszawą, Lechem, Wisłą, na wyjeździe.

Szacuję, że 57 pkt-ów da mistrza, pkt mniej vice

Podsumowując jeżeli Wisła wygra następne 2 mecze i po 17 kolejce będzie miała 30 pkt-ów to nie będzie najgorzej. Będzie wtedy można powiedzieć, że Wisła odradza się niczym Feniks z popiołów
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując