Piotson napisał(a):

|
Witek, ale w twoich obliczeniach bierzesz pod uwagę, że mistrz będzie miał 62 pkt. A może się okazać że znów wystarczy zdobyć 55 punkty by być mistrzem. Wtedy wystarczy nam zdobyć 31 punkty, co nie jest niemożliwe.
|
Właśnie Witku

Ostatnia kolejka znacząco poprawiła wizerunek Wisły w tabeli

Zrobiliśmy znaczący postęp, stratę z 10 pkt-ów zmniejszyliśmy do 7, , a do vice lidera 5 pkt-ów.
Rozumiem, że nie bierzemy tutaj pod uwagę terminarza rozgrywek, który według mojego mniemania jest bardzo dobry.
Mecze z
Polonią, Legią, Cracovią, Lechem, Śląskiem gramy u siebie. Wniosek jeden, że to my mamy łatwiej a przeciwnicy trudniej. Oni musza mają trudniej uciekać niż my ich mamy gonić.
Przeanalizuj tutaj taką możliwość:
Wisła musi z 15 meczów wygrać 13 meczów 63 pkt-y --- nie wierzę
Legia musi z 15 meczów wygrać 11 meczów = 62 pkt-y --- nie wierzę
Śląsk musi z 15 meczów wygrać 10 meczów = 61 pkt-ów --- nie wierzę
Nie wierzę w coś takiego! Z całą szacunkiem dla Śląska ale nie wierzę, że ten zespół będzie miał kolejną rundę tak samo mocną jak tą. Dodatkowo ma trudniejszy terminarz, Z Polonią Warszawą, Lechem, Wisłą, na wyjeździe.
Szacuję, że 57 pkt-ów da mistrza, pkt mniej vice
Podsumowując jeżeli Wisła wygra następne 2 mecze i po 17 kolejce będzie miała 30 pkt-ów to nie będzie najgorzej. Będzie wtedy można powiedzieć, że Wisła odradza się niczym Feniks z popiołów
