Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
matysiuk
Member
Od: 05.2011
Offline
#
24398
27.11.2011, 13:25
Dziś jest pierwsza niedziela adwentu, a typowe andrzejki były wczoraj inaczej ostatki. Więc z kościelnego punktu widzenia nie wypada.
matysiuk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matysiuk
Znajdź inne posty napisane przez matysiuk