Don Donson napisał(a):

Pudzian wyglądał lepiej niż ostatnio, ale to nie zmienia faktu, że przekręcili Thompsona.
Polsat ma wszystko w stylu disco-polo.
Jak w latach 90 wszyscy mieli normalną muzę to Polsat lansował Shazzę i Bayer-Full.
Dokładnie to samo robią z MMA - cała załoga wokół tej organizacji to banda lamusów z konferansjerem i Łozo w I rzędzie na czele.
|
e akurat Kasta spoko, zajebisty głos ma do tego. nie wypowiem sie o ksw, ale za to polecić mogę wam pojedynek o którym już się mówi że to "battle of the year" itp. to jest poziom.
http://www.allthebestfights.com/shog...video-ufc-139/