Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11454
Stary 27.11.2011, 11:59
Drodzy scouci. Taka prośba.
Dawajcie listy z podziałem na pozycje. Np lewych obrońców i środkowych obrońców bo tam mamy największych kołków.
W dalszej perspektywie propozycje rozgrywających za Jirsaka/Gargułę, prawych obrońców, skrzydłowych, napastników. Wtedy będzie można zaobserwować gdzie jest szansa wyrwać Polaków, a gdzie trzeba się posilić zaciągiem zagranicznym.
Ostatnio edytowane przez tofik : 27.11.2011 o godz. 12:02.
..
Odpowiedz cytując