Wyświetl pojedynczy post
jamiroquai
Banita
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 27.11.2011, 11:46
no więc tak:
w środku obrony Diaz z Czekajem (jeśli nie będzie mógł zagrać z powodu urazu, to w jego miejsce Chavez), z prawej chyba jednak Lamey, z lewej Paljić, bo lepszych niestety nie mamy
na defmidzie Wilk z Brudem, pomoc Iliew-Garguła-Małecki, co do snajpera to w sumie nie wiem czy lepszy Genkow czy Biton... na miejscu Moskala rzuciłbym monetą
Odpowiedz cytując