|
no więc tak:
w środku obrony Diaz z Czekajem (jeśli nie będzie mógł zagrać z powodu urazu, to w jego miejsce Chavez), z prawej chyba jednak Lamey, z lewej Paljić, bo lepszych niestety nie mamy
na defmidzie Wilk z Brudem, pomoc Iliew-Garguła-Małecki, co do snajpera to w sumie nie wiem czy lepszy Genkow czy Biton... na miejscu Moskala rzuciłbym monetą
|