|
To jak wyjdziemy na ten mecz , zależy w dużej mierze od meczu z Odense . Nie wiem czy powinniśmy się oszczędzać w meczu z Duńczykami , bo każde z 4 pozostających spotkań trzeba wygrać . Priorytet to jednak liga .
Jedyne co można powiedzieć na dzisiaj o meczu z Widzewem , to że trzeba go wygrać za wszelką cenę . Trzeba gryźć trawę od 1 do ostatniej minuty .
|