Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
lukas14
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
11451
27.11.2011, 11:15
Tymi zawodnikami mogła by sie zainteresowac wisla i mysle ze byly by to bardzo dobre wzmocnienie jak by udalo im sie chociaz paru takich kupic .
Emmanuel Kone
http://www.transfermarkt.de/de/emman...ler_39190.html
John Goossens
http://www.transfermarkt.de/de/john-...ler_35527.html
Tomasz Kupisz
http://www.transfermarkt.de/de/tomas...ler_45185.html
Dudu Paraiba
http://www.transfermarkt.de/de/dudu-...ler_58446.html
Waldemar Sobota
http://www.transfermarkt.de/de/walde...er_110852.html
Bartosz Rymaniak
http://www.transfermarkt.de/de/barto...ler_81257.html
Aleksander Woźniak
http://www.transfermarkt.de/de/arkad...er_144721.html
Jakub Świerczok
http://www.transfermarkt.de/de/jakub...er_193554.html
Łukasz Skorupski
http://www.transfermarkt.de/de/lukas...ler_80894.html
Tomasz Cywka
http://www.transfermarkt.de/de/tomas...ler_38558.html
Agim Ibraimi
http://www.transfermarkt.de/de/agim-...ler_47005.html
Tavares
http://www.transfermarkt.de/de/tavar...ler_69184.html
Dalibor Volas
http://www.transfermarkt.de/de/dalib...ler_60273.html
Renan Bressan
http://www.transfermarkt.de/de/renan...ler_66008.html
Łukasz Szukala
http://www.transfermarkt.de/de/lukas...ler_19081.html
lukas14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukas14
Znajdź inne posty napisane przez lukas14