wanciak86;1196046
[B napisał(a):
Przeważnie w Naszej lidze co roku wybija sie ponad stan jakas jedna drużyna, w tym roku tego nie ma.[/B]
Wszyscy graja piach, niby przychodza coraz lepsi pilkarze, ale co z tego skoro dopada ich klatwa polskiej pilki i znizaja sie do tego poziomu.
|
Jak to nie ma? A Ruch ze składem na 10-12 miejsce? (Co najwyżej)
Cieszy przegrana Legii, nie ma co się czarować bo dzięki niej jesteśmy w grze. Mam nadzieję że w Lubinie też zgubią punkty.
Co by nie mówić to Legia w rundzie jesiennej grała najlepiej. Świetne mecze w pucharach i wyjście z grupy a w lidze drugie miejsce ze stratą ledwie 2 punktów do lidera. W przeciwieństwie do Lecha nie zawaliła ligi.
My w lidze słabizna z pojedynczymi błyskami i stratą mimo wszystko 7 punktów, a w pucharach szału nie było. Wstydu też nie (bo jednak weszlismy do grupy)
A co do wyśmiewania się z Legii że niby polski Real Madryd. Pytanie - od kiedy Real gra głównie swoimi wychowankami? Czy komuś się prędzej z Barceloną nie pomyliło? W Legii dużo młodych piłkarzy którzy dopiero zaczną pokazywać lepszą grę. U nas w sporej części wypożyczenia.... i latem kolejna rewolucja.
Wiem że wszystkich Wiślaków ucieszyła porażka bufonowatych krawaciarzy - ale nie piszmy bzdur i kocobołów
