Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17821
Stary 27.11.2011, 11:14
wanciak86;1196046
[B
napisał(a):
Przeważnie w Naszej lidze co roku wybija sie ponad stan jakas jedna drużyna, w tym roku tego nie ma.[/B]
Wszyscy graja piach, niby przychodza coraz lepsi pilkarze, ale co z tego skoro dopada ich klatwa polskiej pilki i znizaja sie do tego poziomu.
Jak to nie ma? A Ruch ze składem na 10-12 miejsce? (Co najwyżej)

Cieszy przegrana Legii, nie ma co się czarować bo dzięki niej jesteśmy w grze. Mam nadzieję że w Lubinie też zgubią punkty.

Co by nie mówić to Legia w rundzie jesiennej grała najlepiej. Świetne mecze w pucharach i wyjście z grupy a w lidze drugie miejsce ze stratą ledwie 2 punktów do lidera. W przeciwieństwie do Lecha nie zawaliła ligi.

My w lidze słabizna z pojedynczymi błyskami i stratą mimo wszystko 7 punktów, a w pucharach szału nie było. Wstydu też nie (bo jednak weszlismy do grupy)

A co do wyśmiewania się z Legii że niby polski Real Madryd. Pytanie - od kiedy Real gra głównie swoimi wychowankami? Czy komuś się prędzej z Barceloną nie pomyliło? W Legii dużo młodych piłkarzy którzy dopiero zaczną pokazywać lepszą grę. U nas w sporej części wypożyczenia.... i latem kolejna rewolucja.

Wiem że wszystkich Wiślaków ucieszyła porażka bufonowatych krawaciarzy - ale nie piszmy bzdur i kocobołów
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując