Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17820
Stary 27.11.2011, 10:32
arti napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję na jakiś remisik Legii w Lubinie no i nasze dwie wygrane.
Śląsk też mógłby jeszcze coś zgubić przed zimą.
Przy stracie np. 5(Ś) i 3pkt(L) plus jakieś wzmocnienia w zimie wszystko będzie jeszcze otwarte.
Tylko, że rzeczywiście będziemy musieli wygrywać z wszystkimi jak leci.
I tak jest wszystko otwarte. 5, czy 7 punktów to nie jest jakaś wielka strata, tym bardziej, że wszystkich czeka okres przygotowawczy, po którym można się prezentować zupełnie inaczej.
Tak na marginesie to wogóle się nic nie mówi o Ruchu, a ten jutro może mieć stratę 3 pkt do lidera. Wielki szacunek dla pracy jaką wykonuje Fornalik z tą drużyną.
Odpowiedz cytując