Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.11.2011, 10:32
O ile Górnik spokojnie może urwać punkty Śląskowi - Nawałka to dobry taktyk który cały czas, mimo sukcesywnych osłabień wyciska z tej drużyny ponad 100% normy, to nie oszukumy się, że Zagłębie ma cokolwiek do przeciwstawienia podrażnionej Legii.

Co do Wisły - jak nie posypią się kontuzje z Odense to przy poworcie do składu Małeckiego, lepszej formie Genkova czy Boguskiego i zmianie taktyki przez Moskala na bardziej ofensywną i zespołową na prawdę może być dobrze.

Widzew to nie ogórki, ale marzy mi się w końcu jakieś przekonywujące zwycięstwo na R22. Na razie, poza Fulham, to największe sukcesy w tym marnym sezonie odnosimy na wyjeździe (Lech, Śąsk)
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując