Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 27.11.2011, 10:23
Cieżko go ocenić jako trenera po 2 meczach, ale na razie to co robi Moskal całkiem mi się podoba. Widać, że ma swoją koncepcje, a nie wsłu..... się w to co powiedzą media, czy kibice.
- w pierwszym meczu wystawił Jaliensa, mimo, że trybuny i media go nienawidzą, i każdy próbujący się przypodobać trener odsunąłby go od składu. Ma jaja.
- posadził na ławie słabo grającego Chaveza
- przesunął Diaza do środka, gdzie wygląda nieco lepiej niż na boku obrony
- posadził na ławce Bitona (!) uważanego za jedynego dobrze grajacego piłkarza do tej pory. I min. dzięki temu wygrał we Wrocławiu, bo Genkov okazał się kluczem do wygrywania i przetrzymywania piłki z przodu, czego Biton nie potrafi
- odkurzył Boguskiego, który prezentuje się całkiem nieźle, mimo, że większość z nas postawiła na nim krzyżyk
- bardzo szybko koryguje błędy - nie bał się najpierw postawić na Bruda, a potem, gdy ten sie nie sprawdził, szybko go zmienić i postawić na kogoś innego
- nie bał sie odstawić Jovanovica bo słabym meczy z Grónikiem, i wtawić znienawidzonego Lameya.

Do tego dochodzą słuchy od piłkarzy, że zmieniły się treningi, i dużo wiecej czasu poświęcane jest taktyce. Kto gdzie ma grać i do kogo podawać. Ze Śląskiem wyglądało to nienajgorzej.

Naprawdę pozytywnie te ruchy wyglądają. Wygląda na to, że facet, mimo, że skromny i cichy, ma dobrze poukładane w głowie, i ma charakter żeby znosić stres trenowania w Wiśle nie poddajac się presji trybun i zarządu i nie wstawiajac do składu graczy zgodnie z rankingiem popularności w mediach i wśród kibiców, tylko po swojemu wg. własnej oceny.

Trzymam kciuki za 2 następne mecze. Jak wygra, to dałbym mu szanse do końca sezonu. Wtedy okaże się jak przygtowuje drużynę do rundy.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując