Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2865
Stary 27.11.2011, 10:00
Możliwe, że wstawiając relację z kosza zrobiłem błąd w kodzie (np. niezamknięty tag) i bardziej wrażliwe przeglądarki sobie z tym nie poradziły. Ja błędu nie zauważyłem, bo na Mozilli wyświetlało się prawidłowo.
Odpowiedz cytując