irman napisał(a):

|
Jak na razie w tej rundzie było tak, że nam czasem mecz wyszedł (jakieś 2-3 razy), a Legii czasem nie wyszedł. Na ten moment na pewno są od nas lepsi, a na wyprzedzenie ich możemy liczyć tylko jeżeli zagramy genialną rundę wiosenną a oni muszą od lutego grać mniej więcej jak my w ostatnich miesiącach. Co prawda terminarz mamy łatwiejszy, bo wszystkich trudnych przeciwników gościmy u siebie, ale na Reymonta wdupiliśmy w tym sezonie już trzy razy, więc zbyt duży atut to dla nas niestety nie jest.
|
Mam nadzieję na jakiś remisik Legii w Lubinie no i nasze dwie wygrane.
Śląsk też mógłby jeszcze coś zgubić przed zimą.
Przy stracie np. 5(Ś) i 3pkt(L) plus jakieś wzmocnienia w zimie wszystko będzie jeszcze otwarte.
Tylko, że rzeczywiście będziemy musieli wygrywać z wszystkimi jak leci.