Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 27.11.2011, 01:44
Wczoraj podobali mi sie 4 zawodnicy


Pareiko-interwencje takie ze Slask mogl strzelic z tego 3 bramki ,ale Siergiej pokazal ze jest swietnym bramkarzem,tylko ostatnio mial dołek

Wilk-nie ma go i nagle jest i atakuje rywala umiejetnie zabierajac mu pilke.Skarb.
Iliev-wreszcie pokazal ze moze dac duzo temu zespolowi,w co ostatnio wielu watpilo.Ma instynkt,jest inteligentyny,wie co i jak.
Genkov-moza psioczyc ale wole jego niz Bitona.Zgrywa pilki,jeszcze za duzo sie kladzie na boisku ,ale to jest do "wyleczenia"



generalnie to zranione zawierzatko pokazalo co niektorym ze to jest material na dobry zepspol,bo potencjal jest.Teraz tylko ich dobrze ustawic ,dodac Meliksona i wiosna moze byc ciekawa
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując