Wyświetl pojedynczy post
whistar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Od zawsze KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 27.11.2011, 00:37
Kowalski napisał(a):Wyświetl post
Cieszę się z Tobą kolego Markus Jak Ci szkoda czasu to po prostu nie pisz. Zaoszczędzisz go także innym. Skoro jeden czy dwa mecze wygrane nie czynią z trenera wybitnego szkoleniowca, to również jedna czy dwie przegrane nie czynią z niego trenera przeciętnego. Nieprawdaż? I nie chodzi tutaj o uznanie Moskala za zbawcę Wisły, bo czy tak będzie czy nie to się okaże. Natomiast porównywanie go z Liczką w jakimkolwiek kontekście jest śmieszne.
O to to - ja tam wolę wygrywać z Moskalem niż przegrywać z Maaskantem
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam

Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
Odpowiedz cytując