Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 27.11.2011, 00:19
moce napisał(a):Wyświetl post
napisze tylko ze szczesliwe wygrane z Maaskantem byly w 90% po bledach sedziow w meczu ze Slaskiem takich bledow nie bylo i ze smieszne jest porownywanie osiagniec Moskala do Maaskanta w obecnej chwili
Mecz z Lechem był bardzo podobny do tego ze Śląskiem, tam tez zagraliśmy bardzo dobrze i wcale nie pomagali nam sędziowe, ale to chyba oczywiste, że ludzie chwalą Kazka, Maaskant sam sobie zapracował na to jak teraz wszyscy go postrzegają po tym co opowiadał na konferencjach. Moskal zaczyna to ma i wsparcie, zobaczymy co dalej.
Odpowiedz cytując