Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#307
Stary 26.11.2011, 23:49
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
..... Mecz jak mecz kupa szczescia ....

chce miec takie szczscie co tydzien !!!!! ......... KUR.....WA ludzie opamietajcie sie- przegrywamy -ZLE - wygrywamy - ZLE !!!! czego wy jeszcze chcecie od czegos trzeba zaczac ..... nie jestesmy i nigdy nie bedziemy Realem ani Barcelona !!! .... od czegos trzeba zaczac .... narazie wychodzimy z Mega dolka i spijamy smietanke po ządach Roberta ...... niektorym chyba potrzeba oplaconego ( z gory wygranego ) sparingu z barca- Realem albo MU
Ja pije do czegos innego:
- szczesliwa wygrana z Maaskantem - fuj
- fartowna wygrana z Moskalem - Kaziu I wielki.

I to mnie smieszylo, smieszy i smieszyc bedzie.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując