Temat
:
Kazimierz Moskal byłym trenerem Wisły Kraków (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
307
26.11.2011, 23:49
gizmowisla
napisał(a):
..... Mecz jak mecz kupa szczescia ....
chce miec takie szczscie co tydzien !!!!! ......... KUR.....WA ludzie opamietajcie sie- przegrywamy -ZLE - wygrywamy - ZLE !!!! czego wy jeszcze chcecie
od czegos trzeba zaczac ..... nie jestesmy i nigdy nie bedziemy Realem ani Barcelona !!! .... od czegos trzeba zaczac .... narazie wychodzimy z Mega dolka i spijamy smietanke po ządach Roberta ...... niektorym chyba potrzeba oplaconego ( z gory wygranego ) sparingu z barca- Realem albo MU
Ja pije do czegos innego:
- szczesliwa wygrana z Maaskantem - fuj
- fartowna wygrana z Moskalem - Kaziu I wielki.
I to mnie smieszylo, smieszy i smieszyc bedzie.
Malinowy król malowanych róż
AgresywnyChomik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AgresywnyChomik
Znajdź inne posty napisane przez AgresywnyChomik