|
Jak na razie w tej rundzie było tak, że nam czasem mecz wyszedł (jakieś 2-3 razy), a Legii czasem nie wyszedł. Na ten moment na pewno są od nas lepsi, a na wyprzedzenie ich możemy liczyć tylko jeżeli zagramy genialną rundę wiosenną a oni muszą od lutego grać mniej więcej jak my w ostatnich miesiącach. Co prawda terminarz mamy łatwiejszy, bo wszystkich trudnych przeciwników gościmy u siebie, ale na Reymonta wdupiliśmy w tym sezonie już trzy razy, więc zbyt duży atut to dla nas niestety nie jest.
|