0 22 napisał(a):

|
Widać, że komuś chyba ostatnio nie szło, trochę gumka brzuszek ściskała i teraz można na moment złapać trochę tlenu i pokrzyczeć.
|
Mówisz o ostatnich kilku latach Legii i tym obecnym (jak na was) bardzo dobrym? Obudź się, nie budzicie już nigdzie takich emocji jak 10 lat temu, jesteście już tylko jednym z konkurentów do tytułu.
Jak Wisła przegrywała z Podbeskidziem i Górnikiem to na waszym forum nie było podjary? No była, bo konkurencja punkty traci.