Wyświetl pojedynczy post
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 26.11.2011, 22:52
Zobaczyłem właśnie wypowiedź Lenczyka w Polsacie, mówiącą o tym, że Ślask stworzył tyle akcji, a Wisła żadnej, że aż się wściekł - on był po prostu wściekły. Zachował się jak prostak...
Odpowiedz cytując