Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17808
Stary 26.11.2011, 22:35
Jedna kolejka, wpadki liderów i od razu zmiana nastrojów i zdań na forum...

Jeszcze w środę wg niektórych to Legia grała najlepszą piłkę w Polsce, a Wisła stawała się ligowym średniakiem.Jeden mecz i co? Wszystko do góry nogami.To Legia jest do dupy, a Wisła koronowana na mistrza.

Ochłońcie i nie piszcie pod wpływem emocji, bo to nie ma nic wspólnego z obiektywną oceną sytuacji.
Odpowiedz cytując