|
Jedna kolejka, wpadki liderów i od razu zmiana nastrojów i zdań na forum...
Jeszcze w środę wg niektórych to Legia grała najlepszą piłkę w Polsce, a Wisła stawała się ligowym średniakiem.Jeden mecz i co? Wszystko do góry nogami.To Legia jest do dupy, a Wisła koronowana na mistrza.
Ochłońcie i nie piszcie pod wpływem emocji, bo to nie ma nic wspólnego z obiektywną oceną sytuacji.
|