Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17807
Stary 26.11.2011, 22:29
Oblężona twierdza.




to sie okaze dopiero w maju ....z ta roznica ze ja nie szydze z was i nie zakladam w lisopadzie ze bedziemy MP ....... mnie zycie nauczylo pokory ....a nie triumfowac po miesiacu srednio-dobrej gry druzyny ktorej kibicuje .... polemika z wami jest bez sensu bo gdy Wisla zdobedzie kolejne MP to Was tu po prostu nie bedzie ....ot to takie polskie (warszawskie) .... amikorze tez sie spinali tak jak wy - i jakos teraz cichutko siedza
Odpowiedz cytując