Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 26.11.2011, 22:24
Z Widzewem na pewno zagra już Małecki ,a i Melikson jezeli nie ujrzymy go już z Odense
Szkoda troche Nuneza ktory pauzuje za kartki..
Tak czy siak mam nadzieje ze zobacze Wisłę z pierwszej połowy meczu ze Śląskiem i bedzie 2-0.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując