Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.11.2011, 22:02
Cóż, wracamy do gry, 7 pkt to Śląska i 5 do Legii to niewiele.
Trzeba wygrać oba mecze do końca i nie będzie tak tragicznie.
Liczę, że może wejdzie Melikson i Małecki może zagra coś dłużej, bo na Śląsku zrobił kilka niezłych akcji w krótkim czasie.
Odpowiedz cytując