Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17800
Stary 26.11.2011, 21:54
jak dzieci..
Trzeba szczerze przyznać- to Legia grała najlepiej w tej rundzie, mimo że nie jest liderem.
Ślask? Drużyny Lenczyka ida zawsze jak burza, a potem przychodza same porażki i jakies remisy, w tym wypadku dochodzi nowy stadion. Czyzby znowu ?

Co do nowych stadionów, fakt faktem, nowe stadiony chyba przerastaja piłkarzy.
Dobitnym przykłądem tego jest moja Lechia, która przestała wogóle grać po przenosinach.
Może przenosiny z takiego kurnika(choć dla mnei i tak pieknego) na taki stadion, to za dużo dla piłkarzy o takich małych walorach.

Szkoda, że nie chce mi sie tyle stron przewalac tematu, żeby znaleźć wpisy o tym , że Lech po tym poczatku sezonu sie zatnie, z checia bym znalazl reakcje kolegi z poznania który epilepsi dostawał na te słowa, i Lech miał rozjechac lige wyszło na moje.

Przeważnie w Naszej lidze co roku wybija sie ponad stan jakas jedna drużyna, w tym roku tego nie ma.
Wszyscy graja piach, niby przychodza coraz lepsi pilkarze, ale co z tego skoro dopada ich klatwa polskiej pilki i znizaja sie do tego poziomu.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując