Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.11.2011, 21:53. [16 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź - niedziela, 4 grudnia, 17:00
Przed nami dwie kolejki rozgrywane awansem. Mistrzem jesieni zostali bracia z Wrocławia, do których ostatnio zmniejszyliśmy stratę - z 10 do 7 punktów. W pierwszym meczu z Widzewem w tym sezonie, w doliczonym czasie gry remis zapewnił nam Dudu Biton. Jak będzie teraz? Zapraszam do dyskusji.

Pozostałe mecze 16. kolejki:

Kod:
GKS Bełchatów	-	 Ruch Chorzów	2 grudnia, 18:00
Górnik Zabrze	-	 Śląsk Wrocław	4 grudnia, 14:30
Jagiellonia Białystok	-	 Podbeskidzie Bielsko-Biała	3 grudnia, 15:45
Korona Kielce	-	 Cracovia	3 grudnia, 13:30
Lech Poznań	-	 Łódzki KS	3 grudnia, 18:00
Lechia Gdańsk	-	 Polonia Warszawa	2 grudnia, 20:30
Zagłębie Lubin	-	 Legia Warszawa	5 grudnia, 18:30
Odpowiedz cytując