Przed nami dwie kolejki rozgrywane awansem. Mistrzem jesieni zostali bracia z Wrocławia, do których ostatnio zmniejszyliśmy stratę - z 10 do 7 punktów. W pierwszym meczu z Widzewem w tym sezonie, w doliczonym czasie gry remis zapewnił nam Dudu Biton. Jak będzie teraz? Zapraszam do dyskusji.
Pozostałe mecze 16. kolejki:
Kod:
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 2 grudnia, 18:00
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 4 grudnia, 14:30
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 grudnia, 15:45
Korona Kielce - Cracovia 3 grudnia, 13:30
Lech Poznań - Łódzki KS 3 grudnia, 18:00
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 2 grudnia, 20:30
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 5 grudnia, 18:30