Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17798
Stary 26.11.2011, 21:38
Chyba sobie jaja robisz. Legia gra dobrą piłkę, teraz im nie poszło, zobaczymy co dalej się bedzie działo.
Choć nie ukrywam, że licze na "pracę" Maćka Skorży i Terziottiego w przerwie zimowej. Wisła pod ich wodzą zawsze wyglądała na starcie jak zombie zdarzały się straty punktów, Legia jak się nie mylę podobnie

Teraz byle nie stracić dystansu do czołówki, a w rundzie rewanżowej pokazać lepszą formę i lepszą grę.
..
Odpowiedz cytując