Chyba sobie jaja robisz. Legia gra dobrą piłkę, teraz im nie poszło, zobaczymy co dalej się bedzie działo.
Choć nie ukrywam, że licze na "pracę" Maćka Skorży i Terziottiego w przerwie zimowej. Wisła pod ich wodzą zawsze wyglądała na starcie jak zombie zdarzały się straty punktów, Legia jak się nie mylę podobnie
Teraz byle nie stracić dystansu do czołówki, a w rundzie rewanżowej pokazać lepszą formę i lepszą grę.