tomek100 napisał(a):

|
Coś forumowi mędrcy z Warszawy, którzy wszystko zawsze wiedzą najlepiej i w ogóle są the best (podobnie jaki i ich Legia) nam gdzieś zaginęli...
|
Jesteśmy. Zawsze możesz skrobnąć priv.
gizmowisla napisał(a):

|
robienie z legii mega drzuyny ....bo sa to tylko pobozne zyczenia wiekszosci dziennikarzy warszawskich
|
cinekw napisał(a):

Legła dzisiaj pokazała jak daleko nam odjechała
|
Gwiaździsty napisał(a):

johny96 napisał(a):

adas123 napisał(a):

qchar90 napisał(a):

mitmichael napisał(a):

Wasza zgoda dziś grała?
Patrz Pan, nie sądziłem, że takie emocje generujemy. No, dobra. Sądziłem. Zabawnie to z boku wygląda. Widać, że komuś chyba ostatnio nie szło, trochę gumka brzuszek ściskała i teraz można na moment złapać trochę tlenu i pokrzyczeć.
Krav napisał(a):

|
no i co Panowie Legioniści - skacze lekko gul ?
|
Nie skacze. Gramy dobrą rundę, jesteśmy zadowoleni. Niech klątwa mistrza jesieni spada na WKS
Ja wiem, że Wy macie skłonności do pisania legend, a i akurat tym nie ma się co chwalić, ale akurat tamto było co najwyżej trzecie i to tylko w ostatnich latach. Na pewno nasze roztrwonienie w 97 i Wasze za czasów Wdowczyka u nas było bardziej epickie.