Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17792
Stary 26.11.2011, 21:15
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Coś forumowi mędrcy z Warszawy, którzy wszystko zawsze wiedzą najlepiej i w ogóle są the best (podobnie jaki i ich Legia) nam gdzieś zaginęli...
Jesteśmy. Zawsze możesz skrobnąć priv.

gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
robienie z legii mega drzuyny ....bo sa to tylko pobozne zyczenia wiekszosci dziennikarzy warszawskich
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Legła dzisiaj pokazała jak daleko nam odjechała
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Legii nie ma.
johny96 napisał(a):Wyświetl post
Wielka Legia
adas123 napisał(a):Wyświetl post
Legła.
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
wielka Legia l
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Brawo Korona

Wasza zgoda dziś grała?

Patrz Pan, nie sądziłem, że takie emocje generujemy. No, dobra. Sądziłem. Zabawnie to z boku wygląda. Widać, że komuś chyba ostatnio nie szło, trochę gumka brzuszek ściskała i teraz można na moment złapać trochę tlenu i pokrzyczeć.

Krav napisał(a):Wyświetl post
no i co Panowie Legioniści - skacze lekko gul ?
Nie skacze. Gramy dobrą rundę, jesteśmy zadowoleni. Niech klątwa mistrza jesieni spada na WKS

gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
najbardziej frajersko straconym sezonie w historii polskiej pilki noznej
Ja wiem, że Wy macie skłonności do pisania legend, a i akurat tym nie ma się co chwalić, ale akurat tamto było co najwyżej trzecie i to tylko w ostatnich latach. Na pewno nasze roztrwonienie w 97 i Wasze za czasów Wdowczyka u nas było bardziej epickie.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując