gizmowisla napisał(a):

Po 15 kolejkach:
3 pkt nad Legią
5 pkt nad Ruchem
6 pkt nad Lechem
6 pkt .... i jak szybciutko stopniala ta przewaga nad pozniejszym MP ? ....chodzi mi o to ze wku...wia mnie juz to robienie z legii mega drzuyny ....bo sa to tylko pobozne zyczenia wiekszosci dziennikarzy warszawskich ..... jeszce puchary dosc wczesnie ...... 5 pkt przewagi - do Wisly wraca Maor, Sobol, Maly - moze jakis NORMALNY obronca - niezly terminarz na wiosne i ....... chyba gorzej juz u nas byc nie moze wiec do zobaczenia na krakowskim rynku podczas fetowania kolejnego tytulu mistrzowskiego .... inaczej byc nie moze .... wierze ze hegemonia Wisly w polskiej lidze trwac bedzie dalej ....sezon jest dlugi
|
Wtedy tak jak i teraz graliśmy jeszcze awansem 2 kolejki rundy wiosennej, dodając to rozpoczynając przerwę zimową mieliśmy 8 pkt przewagi nad Lechem.