Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17790
Stary 26.11.2011, 21:08
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Po 15 kolejkach:
3 pkt nad Legią
5 pkt nad Ruchem
6 pkt nad Lechem

6 pkt .... i jak szybciutko stopniala ta przewaga nad pozniejszym MP ? ....chodzi mi o to ze wku...wia mnie juz to robienie z legii mega drzuyny ....bo sa to tylko pobozne zyczenia wiekszosci dziennikarzy warszawskich ..... jeszce puchary dosc wczesnie ...... 5 pkt przewagi - do Wisly wraca Maor, Sobol, Maly - moze jakis NORMALNY obronca - niezly terminarz na wiosne i ....... chyba gorzej juz u nas byc nie moze wiec do zobaczenia na krakowskim rynku podczas fetowania kolejnego tytulu mistrzowskiego .... inaczej byc nie moze .... wierze ze hegemonia Wisly w polskiej lidze trwac bedzie dalej ....sezon jest dlugi
Tym bardziej, że gramy z Legią u siebie, a oni jadą np. do Wrocławia... sporo mogą już wyjaśnić dwie ostanie kolejki w tym roku.
Odpowiedz cytując