|
No naprawdę podziwiam tych, którzy z uporem powracają do koncepcji Diaza na lewej obronie. Jasne, Paljic nie radzi sobie najlepiej, ale przynajmniej umie się ustawiać i wygląda jakoś naturalniej na tej pozycji. Diaz zupełnie był tam zagubiony. Skoro już kombinujemy, to na siłę kazałbym grać tam Nunezowi aż się przyzwyczai. Wydaje się, że byłby pożytek z niego na tej pozycji.
|