Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17780
Stary 26.11.2011, 20:13
...gdyby do umiejetnosci techniczno-pilkarskich naszych zawodnikow dodac choc polowe ambicji, walki, biegania i zaangazowania pilkarzy korony to klepalibysmy nasza smieszna lige co tydzien .... ten mecz pokazal ze w naszej lidze wystarczy tylko chciec-walczyc-biegac i angazowac sie ---to wystarcza do wygrania praktycznie ze wszystkimi druzynami w naszej lidze ....i na utarcie nosa tzw. Wielkim polskim klubom
Odpowiedz cytując