Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17773
Stary 26.11.2011, 19:57
Poziom dość denny, Legła na naszym poziomie z Podbeskidzia, nie są tacy cudowni jak to się mówi wszędzie, kapitalna młodzież nie dała rady twardo grającej Koronie.Ograjmy Żydzew i Polonie, a bedziemy bliżej lidera niż ktokolwiek by pomyślał przedwczoraj, bo nikt nie jest tak silny jakby się wydawać mogło.
Odpowiedz cytując