|
@Willow
Nie chce mi się teraz forum przeglądać, ale takich postów, że mistrzostwo zostało nam podarowane, a większość wygranych przez nas meczów to kwestia farta i braków rywala, była cała masa.
Wczorajszy mecz, niestety, jeszcze niczego nie pokazał. Tak samo, jak wczoraj wygraliśmy ze Śląskiem możemy za tydzień przegrać z Widzewem. Jedna wielka loteria. A wiesz od czego to zależy? Od tego, czy akurat Paljic nie poda do przeciwnika, Genkow nie skiksuje itp. Większość z naszych zawodników to piłkarscy nieudacznicy, których tylko lobotomia mogłaby oduczyć bezmyślnych zagrań - nawyków.
Nie kwestionuję tego, że są lepsi trenerzy od Maaskanta - sam chciałbym takich w Wiśle. Jednak to zależy od pieniędzy, a nie od kibicowskich chęci.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|