Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#261
Stary 26.11.2011, 18:41
filemon napisał(a):Wyświetl post
No tak, ale w Twoim ustawieniu w defensywie LO (Jovanović) jest wspierany przez Ilieva, zaś Lamey musi radzić sobie sam. Pachnie tu destabilizacją po stronach defensywy, co najmniejszy taktyk skrzętnie wykorzysta.
Jovanovic nie jest wpierany przez Ilieva tylko przez Nuneza który gra "Box-to-Box", tak samo Wilk po drugiej stronie. Dlatego to jest 4-3-3 a nie 4-5-1.
Odpowiedz cytując