filemon napisał(a):

|
No tak, ale w Twoim ustawieniu w defensywie LO (Jovanović) jest wspierany przez Ilieva, zaś Lamey musi radzić sobie sam. Pachnie tu destabilizacją po stronach defensywy, co najmniejszy taktyk skrzętnie wykorzysta.
|
Jovanovic nie jest wpierany przez Ilieva tylko przez Nuneza który gra "Box-to-Box", tak samo Wilk po drugiej stronie. Dlatego to jest 4-3-3 a nie 4-5-1.