Wyświetl pojedynczy post
Daif1906
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 26.11.2011, 18:31
Mi podobal sie w tym mecz Iliev(1 polowa szczegolnie),Nunez fajnie radzil sobie w ofensywie i w defensywie pomagal rowniez.Czarek Wilk to dla mnie pilkarz mecz,jego zawzietosc i nieustepliwosc byla imponujaca-prawdziwy kapitan.No i Sergiej co wybronil
Oby w dalszych meczach grali minimum na takim poziomie jak ze Slaskiem.
Odpowiedz cytując