Mi podobal sie w tym mecz Iliev(1 polowa szczegolnie),Nunez fajnie radzil sobie w ofensywie i w defensywie pomagal rowniez.Czarek Wilk to dla mnie pilkarz mecz,jego zawzietosc i nieustepliwosc byla imponujaca-prawdziwy kapitan.No i Sergiej co wybronil

Oby w dalszych meczach grali minimum na takim poziomie jak ze Slaskiem.