Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 26.11.2011, 17:41
Taaaaa, drużyna ma wręcz nieskończony potencjał. Przecież nasza gra w drugiej połowie była ciężka do strawienia. Nie lubię gdybać, ale to zrobię. Gdyby Śląsk miał na ataku takiego Ljuboję, to marnie byśmy wczoraj skończyli.
Dostawaliśmy w dupę wiele razy i nagle wygrywamy ze Śląskiem, co pozwala niektórym na formułowanie teorii, że jedziemy po mistrzostwo. Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Już milion razy było pisane, że lepsi przeciwnicy będą niemiłosiernie objeżdżać Diaza, Paljica, Lameya (wiele razy też widzieliśmy, jak to robią). Jirsak już prochu nie wymyśli - to fajny chłopak, ale średni piłkarz. To jest ten słynny potencjał?

Nie odezwałbym się w ogóle, gdyby nie ta rażąca hipokryzja. Maaskant mistrzostwa nie zdobył, Maaskant meczów nie wygrywał itd. Wszystko, co osiągnął było zasługą przeciwników. Natomiast już po wczorajszym meczu powstają twierdzenia, że Wisła znowu jest mocna. Hahahahah, to jest żałosne. W tym wypadku ślepa wydaje się być ta nieskończona nienawiść, na którą, nie wiem czemu (albo i wiem, ale bez sensu babrać się w tym temacie), zasłużył Maaskant.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując