Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 26.11.2011, 17:30
Kris Dee napisał(a):Wyświetl post
Można też zagrać 4-3-3 z jednym lewym skrzydłowym Ilievem a w miejsce prawego skrzydłowego wchodziłby prawy obrońca lub jeden ze środkowych pomocników.
Na lewej obronie spróbowałbym Jovanovica i nakazał mu grać bardziej defensywnie tak żeby ta strona była nie do przejścia. Paljic gra katastrofalnie w obronie a w ofensywie też nie ma z niego żadnego pożytku.
No tak, ale w Twoim ustawieniu w defensywie LO (Jovanović) jest wspierany przez Ilieva, zaś Lamey musi radzić sobie sam. Pachnie tu destabilizacją po stronach defensywy, co najmniejszy taktyk skrzętnie wykorzysta.

Ponadto, Twoje ustawienie jest delikatnie zmienioną koncepcją Maaskanta, opierającą się na tym, że za Kirma wstawiliśmy Bitona
Odpowiedz cytując