filemon napisał(a):

Owszem, powinni, ale wtedy musisz zmienić ustawienie.
Grając 4-4-2 mamy dwójkę pomocników w środku, co się równa z przegraną walki o środek pola z wszystkimi drużynami mającymi trzech pomocników środkowych (4-5-1, 3-5-2, 4-3-3, itd)
Moglibyśmy więc grać 4-2-2-2, mając de facto czwórkę pomocników w środku, ale prawie 0 na skrzydłach. Wówczas potrzebni są dobrzy boczni obrońcy, których nie mamy.
|
Można też zagrać 4-3-3 z jednym lewym skrzydłowym Ilievem a w miejsce prawego skrzydłowego wchodziłby prawy obrońca lub jeden ze środkowych pomocników.
Na lewej obronie spróbowałbym Jovanovica i nakazał mu grać bardziej defensywnie tak żeby ta strona była nie do przejścia. Paljic gra katastrofalnie w obronie a w ofensywie też nie ma z niego żadnego pożytku.
