FraMat napisał(a):

|
Ta drużyna grala wczoraj jak za Maaskanta, najlepszego Maaskanta.
|
Oczywiście że tak.Od biedy można by się doszukać większego pressiongu ale w tych niezłych meczach typu Wronki,Apoel,Litex czy Fulham, było podobnie.
Zresztą Moskal musiał by mieć nierówno pod sufitem by robić jakaś taktyczną rewolucje właśnie teraz
Co mu trzeba oddać - niby kosmicznie zestawił środek obrony i to się jednak sprawdziło, do tego udało mu się nie dopuścić do depresji w drużynie a po takich wynikach jak ostatnio , to nie łatwe.
Nowością był także początek - zazwyczaj między pierwszą a trzecią minutą przeciwnik ma setkę a pierwsze 15 minut to tragedia a tu świetny początek który myślę że mentalnie ustawił mecz
2 rzeczy przez które szlag mnie trafia - znów sporo takich gównianych , zupełnie niewymuszonych błędów no i niestety nie potrafimy zagrać dobrze tych ostatnich 20 minut gdy prowadzimy.Zero utrzymania się przy piłce i jeden wielki chaos w rozegraniu a przecież to jest właśnie ten moment gdzie powinniśmy pokazać dobrą grę.
No ale 3 punkty są - liczyłem na tą wygraną i intuicja mnie nie zawiodła
