Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 26.11.2011, 16:40
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie Willow.
Ale niestety mamy tu takich Framatów, Wolfich itp , bezgranicznie zapatrzonych w "styl Roberta".
Wszyscy jedank wiemy ze czasami miłość jest ślepa.
no cóż... nie ma co dyskutować z oporną materią.
Jestem jak najdalszy od odbierania Moskalowi zaslugi. To prowadzona przez niego drużyna wygrała z liderem, ktorego jeszcze tydzień temu większość tego forum chciała przedwcześnie koronować.

Jednak należy oddać także Robertowi to, co robertowe.
Ta drużyna grala wczoraj jak za Maaskanta, najlepszego Maaskanta.
Śmiem twierdzić, ze gdyby Maaskanta przedwcześnie (dla ulagodzenia smoka) nie zwolniono, wcześniej czy później Wisła wrociłaby na właściwe tory.
Nie ma dziś w Wiśle stylu Kazika, jest nadal styl Maaskanta-Moskala.
Oby Moskal się nie spalił i własciwie kierowal drużyną
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując