Temat
:
[15 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 25 listopada, piątek 20:30
Wyświetl pojedynczy post
pattros
Member
Od: 10.2010
Offline
#
252
26.11.2011, 16:33
JrQ-
napisał(a):
O co chodzi z tym transparentem?
http://galeria.wislakrakow.com/20111...l/DSC_1413.JPG
Chodzi o to, że 07.12 Wisła Can-Pack Kraków gra bardzo ważne spotkanie z ruskimi w eurolidze, i transparent zachęca do przyjścia na halę !
pattros
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pattros
Znajdź inne posty napisane przez pattros