Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17763
Stary 26.11.2011, 16:28
studio napisał(a):Wyświetl post
Jak zwykle flamengista glupoty gada. Kolejny raz.
Jak zwykle studio pierdzieli głupoty - zamiast dyskutować na argumenty. Jak się z czymś nie zgadzasz, to pisz merytorycznie albo zamilcz, kibicu z krainy kartofla.

PS. Dziś wszystko w nogach piłkarzy Lechii. ŁKS (choć i tak bez większych szans na utrzymanie) stracił punkty, Zagłębie przegrywa. Do tego jutro mecz Pasów z BOTem. Wygrywając z Ruchem, mogą odskoczyć od strefy spadkowej o 4 punkty i przesunąć się nawet na 12 miejsce w tabeli.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 26.11.2011 o godz. 16:36.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując