studio napisał(a):

|
Jak zwykle flamengista glupoty gada. Kolejny raz.
|
Jak zwykle studio pierdzieli głupoty - zamiast dyskutować na argumenty. Jak się z czymś nie zgadzasz, to pisz merytorycznie albo zamilcz, kibicu z krainy kartofla.
PS. Dziś wszystko w nogach piłkarzy Lechii. ŁKS (choć i tak bez większych szans na utrzymanie) stracił punkty, Zagłębie przegrywa. Do tego jutro mecz Pasów z BOTem. Wygrywając z Ruchem, mogą odskoczyć od strefy spadkowej o 4 punkty i przesunąć się nawet na 12 miejsce w tabeli.