Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 26.11.2011, 16:24
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):Wyświetl post
Genkov z Bitonem powinni wychodzić w pierwszej jedenastce tworząc pare napastników,kiedy skonczy sie w Wisle gra z jednym napastnikiem...eh
Owszem, powinni, ale wtedy musisz zmienić ustawienie.

Grając 4-4-2 mamy dwójkę pomocników w środku, co się równa z przegraną walki o środek pola z wszystkimi drużynami mającymi trzech pomocników środkowych (4-5-1, 3-5-2, 4-3-3, itd)

Moglibyśmy więc grać 4-2-2-2, mając de facto czwórkę pomocników w środku, ale prawie 0 na skrzydłach. Wówczas potrzebni są dobrzy boczni obrońcy, których nie mamy.

Moglibyśmy też grać 3-5-2, gdzie mamy mocny środek, ale za to trójkę obrońców, a my czwórką rady nie dajemy

Wniosek? Na razie nie dane nam grać dwójką w ataku. Zwłaszcza, że mając dwójkę napastników przydałoby się mieć trzeciego, zmiennika, alternatywy dla nich, a takiego nie mamy, bo Boguski i Małecki to już bardziej skrzydłowi. Pauzuje Biton za kartki albo Genkow za kontuzje i musielibyśmy od razu zmienić ustawienie.
Dobrze jest jak jest Genkow był bez formy, to Biton strzelał jak na zawołanie. Formę zgubił Biton, to Genkow zaczyna się dobrze prezentować.
Ostatnio edytowane przez filemon : 26.11.2011 o godz. 16:26.
Odpowiedz cytując