Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17762
Stary 26.11.2011, 15:56
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka, że Lewandowski czy Peszko nie przyszli do POZnania dla "perspektyw rozwoju", w każdym razie nie tylko. Oni na starcie dostali wyższe kontrakty, niż mogli dostać w Legii i u nas.
Jak zwykle flamengista glupoty gada. Kolejny raz.
Odpowiedz cytując