flamengista napisał(a):

|
Prawda jest taka, że Lewandowski czy Peszko nie przyszli do POZnania dla "perspektyw rozwoju", w każdym razie nie tylko. Oni na starcie dostali wyższe kontrakty, niż mogli dostać w Legii i u nas.
|
Jak zwykle flamengista glupoty gada. Kolejny raz.