Temat
:
FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
Bandyta
Banita
Od: 10.2011
Offline
#
1281
26.11.2011, 15:47
Ja Poprosze w takim razie zdjęcie szalika Śląska Wrocław "SKINHEADS"
Bandyta
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Bandyta