Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 26.11.2011, 14:43
Ten mecz pokazał, że jak się chce to się da. To był jeden z lepszych meczów Wisły w tym sezonie i oby nie okazało się, że było tylko "spięcie się" na lidera.
Mam nadzieje, że z Czekajem to nic poważnego...
Wielu tu mówi, że posadzenie Bitona to przesada ale tak naprawdę z Bitonem od paru spotkań nie potrafiliśmy wygrać, więc coś trzeba było zmienić. Nie mówię od razu, że Genkov zasługuje na pierwszą 11 ale zdrowa rywalizacja o miejsce w ataku chyba jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
Odpowiedz cytując