Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 26.11.2011, 14:14
Szkoda tylko, że zachciało im się grać po serii kompromitujących porażek. Czy trzeba faktycznie dosięgnąć dna, by zacząć biegać, walczyć i grać jak drużyna bez indywidualnych fochów i wymachiwania rękoma? Brawo Wisła!
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując