Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 26.11.2011, 14:10
Mecz nie był zły. Podobała mi się chęć gry u chłopaków. Grali jak drużyna. Szczególnie pozytywne wrażenie zrobił na mnie Jirsak. Chciało mu się biegać
Nie łapię jak to jest. Nie wiem czy jestem trochę uprzedzony, ale Czekaj mimo tego, że zdarza mu się niecelnie zagrać do przodu, robi na mnie lepsze wrażenie niż starsi koledzy z Europy Zachodniej.

Tak zgadzam się drużyna ma potencjał! Gdy wróci Maor, a Mały odzyska formę powinniśmy wskoczyć na wyższe obroty. Cieszę się, że Rafał wrócił.
What's new?

Odpowiedz cytując