Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 26.11.2011, 13:50
Chrisman napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/8649-Cani...eje_na_mistrza wczoraj gralismy jak za Maaskanta?
Tak. Jazda na indywidualnościach i farcie jak za dobrych czasów Robercika. Nawet Pareiko w formie z tamtych czasów.

Co do karnego to Nunez przewrócił się w idealnym momencie. Sędzia musiał gwizdnąć. Chociaz ogólnie sędzia strasznie wku...ł w tym meczu. Ewidentny faul na Boguskim w I połowie, po chwili potyka się zawodnik Śląska o własne nogi a ten gwiżdzę faul dla gospodarzy. Kilka razy zdarzyło mu się podjąć dwie lub 3 błędne decyzje w ciągu niecałej minuty! Z autami też się mylił na potęgę.

Żeby zdobyć MP trzeba będzie zdobyć jakieś 64 pkt. Czyli trzeba wygrać 13 spotkań na 15... w tym mecz z Legią. Dla drużyny, która w ostatnich czterech spotkaniach strzeliła 1 bramkę z karnego wydaje się to jak mission impossible.
Odpowiedz cytując