Chrisman napisał(a):

Tak. Jazda na indywidualnościach i farcie jak za dobrych czasów Robercika. Nawet Pareiko w formie z tamtych czasów.
Co do karnego to Nunez przewrócił się w idealnym momencie. Sędzia musiał gwizdnąć. Chociaz ogólnie sędzia strasznie wku...ł w tym meczu. Ewidentny faul na Boguskim w I połowie, po chwili potyka się zawodnik Śląska o własne nogi a ten gwiżdzę faul dla gospodarzy. Kilka razy zdarzyło mu się podjąć dwie lub 3 błędne decyzje w ciągu niecałej minuty! Z autami też się mylił na potęgę.
Żeby zdobyć MP trzeba będzie zdobyć jakieś 64 pkt. Czyli trzeba wygrać 13 spotkań na 15... w tym mecz z Legią. Dla drużyny, która w ostatnich czterech spotkaniach strzeliła 1 bramkę z karnego wydaje się to jak mission impossible.